26 - 27.05.2022 Multikino, Złote Tarasy, Warszawa
zarezerwuj miejsce dla siebie! wróć

Patryk Jasiński

Praktyk/ Trener/ Coach sprzedaży

Od 11 lat w sprzedaży. Wieloletnie doświadczenie w obszarze szkoleń sprzedażowych, negocjacyjnych, obsługi klienta jak i motywacyjnych, to w przypadku Patryka, wynik zdobywania umiejętności już od najmłodszych lat. Od początku swojej kariery zawodowej związany ze sprzedażą i największymi firmami. 

Patryk posiada nie tylko bogaty zasób wiedzy teoretycznej, ale także praktycznej, którą przekłada na konkretne wyniki i działania zmierzające do zwiększania zysków w każdym obszarze szeroko rozumianej sprzedaży. Swoją przygodę ze szkoleniami zaczął w 2009 roku jednym z wiodących w Polsce operatorów komórkowych, gdzie otrzymał tytuł najlepszego sprzedawcy, by rozwinąć się także w obszarze mentoringu i treningu technik zamknięcia sprzedaży i samemu szkolić innych.

Patryk może pochwalić się wieloma wynikami zarówno jako sprzedawca, jak i manager sprzedaży min. Sprzedaż za prawie 2 mln złotych przez telefon, podniesienie sprzedaży firmy o 230% w 8 miesięcy- branża poligraficzna oraz zwiększenie sprzedaży o 300% w niecałe 2 lata- branża konsultingowa.

Bezpośrednia praca z klientami Play, Orange, T-Mobile, Tauron, Netia, umożliwiła mu podejście do sprzedaży w sposób bardzo praktyczny, a zarazem pozwoliła spotkać się twarzą w twarz z problemami, z jakimi spotykają się handlowcy/sprzedawcy.

Obecnie prowadzi szkolenia autorskie jak i dedykowane dla firm m.in.: Orange Polska, Solar Time, Aegon, Uniqua, ICL Group, Kaczmarski Group, Itel Solutions, Fortum,  Krajowa Energia, Tauron Energia, Solar Time, Syntell S.A., Kaskada Fashion, TOR- konferencje, Druk Polska. 

Dodatkowo Patryk występował na największych imprezach w charakterze eksperta oraz dla studentów MBA na WSB Wrocław i ASBIRO.

Obszary szkoleń Patryka to: Sprzedaż, Techniki zamknięcia sprzedaży, Motywacja, Wywieranie wpływu, Negocjacje, Obsługa klienta B2B oraz B2C, Power speech dla działów sprzedaży

Patryk to osoba o wielkiej charyzmie, którego celem życiowym jest „Być najlepszym w tym co robi i zawsze dawać z siebie 100% , chyba, że oddaje krew”- jest zasłużonym honorowym dawcom krwi.